Dep. Llegües Extrangeres

Cap de Departament: Elia Olucha Sansano

  • Elia Olucha Sansano , email: eolucha@iesbalafia.cat

  • Maria José Beneyto Belda, email: pbeneyto@iesbalafia.cat

  • Mª José Rosa Soler, email: mrosa@iesbalafia.cat

  • Xus Tur Roselló, email: xtur@iesbalafia.cat

  • Yolanda Yepes Torres, email: yyepes@iesbalafia.cat

  • Felipe Lago, email: flago@iesbalafia.cat

  • Rita Prats Baumgartner (Cap Subdepartamnet Alemany), email: rprats@iesbalafia.cat